معجزه لاغری با دستگاه اولترازد

معجزه لاغری با دستگاه اولترازد​

معجزه لاغری با دستگاه اولترازد​

چاقی در قسمت‌های مختلف بدن مانند شکم، پهلو، غبغب، بازو، ساق پا و … موجب شکل‌گیری بسیاری از بیماری‌های قلبی عروقی، دیابت نوع ۱ و… می‌شود. بیشتر افرادی که در این قسمت‌ها دارای چاقی و چربی‌های اضافی هستند، برای رسیدن به هیکل دلخواهشان به روش‌های لاغری و پیکرتراشی فکر می‌کنند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود برسند. در این مقاله روش لاغری با دستگاه اولترازد را معرفی کرده و در خصوص هزینه‌ها و لاغری موضعی در این تکنیک توضیحاتی ارائه می‌دهیم.

سرفصل ها؛ آنچه که در این مقاله خواهید خواند

دستگاه اولترازد چیست؟

دستگاه اولترازد، جایگزین ایمن و کم تهاجمی برای لیپوساکشن است تا بتوانید در کنار لاغری، پوستی سفت‌تر، خطوط طبیعی و صاف و اعتمادبه‌نفس تازه‎‌ای پیدا کنید. این دستگاه یک سیستم برای جراحی لیپوساکشن کامل و متشکل از پمپ‌های ساکشن و آبیاری است.

انرژی اولترازد باعث می‌شود که حباب‌های میکرو در داخل محلول متورم شونده منبسط و فرو بریزند سپس بافت چربی را از جای خود خارج کرده و از طریق؛ ایجاد هسته حباب، رشد حباب و انفجار حباب، چربی‌ها را به آب تبدیل کرده آن‌ها را مخلوط و از بین می‌برد. در روش لاغری با دستگاه اولترازد هیچ‌گونه زخمی روی بدن فرد ایجاد نشده و بدون نیاز به بیهوشی به صورت سرپایی در مطب انجام می‌شود.

دستگاه ولترازد
دستگاه ولترازد

ویژگی دستگاه لاغری اولترازد

دستگاه لاغری اولترازد یک تکنولوژی پیشرفته است که برای کمک به افراد در کاهش وزن و بهبود ظاهر بدن طراحی شده است. این دستگاه دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد:

1. فناوری اولتراسونیک: این دستگاه از امواج فراصوتی برای تخریب چربی‌های زیرپوستی استفاده می‌کند. این امواج با تجزیه و تحلیل چربی‌ها به ذرات کوچک‌تر، به تخریب چربی‌ها کمک می‌کنند.

2. غیرتهاجمی: دستگاه اولترازد بدون نیاز به جراحی یا برش‌های جراحی عمل می‌کند. این بدان معناست که نیازی به برش و دخالت جراحی در بدن نیست، که به معنای کاهش خطرها و زمان بازیافت است.

3. از دست رفتن چربی محیطی: این دستگاه به اندازه کافی قوی است که چربی‌های محیطی را از طریق امواج اولتراسونیک می‌شکند، اما باعث آسیب دیدگی به بافتهای اطراف نمی‌شود.

4. نتایج تاچهار هفته: با استفاده منظم از دستگاه لاغری اولترازد، می‌توانید در مدت تا چهار هفته اولین تغییرات مثبت در اندازه و شکل بدن خود را مشاهده کنید.

5. بدون درد و عارضه: این روش تا حد زیادی بدون درد و عوارض جانبی انجام می‌شود، که از جمله مزایای آن به حساب می‌آید.

6. محدودیت‌های کمتر بعد از عمل: برخلاف جراحی‌های لاغری تردیدها، دستگاه اولترازد به شما اجازه می‌دهد تا بلافاصله بعد از عمل به فعالیت‌های روزمره خود بازگردید.

 

   > اگر میخواهید در خصوص تفاوت های دستگاه هایفو و اولترزد بدانید ، در مقاله تفاوت دستگاه هایفو و اولترزد با ما همراه باشید.

مزایای لاغری با استفاده از دستگاه اولترازد

لاغری شکم، پهلو و سایر قسمت‌های بدن با استفاده از دستگاه اولترازد، مزایای گوناگونی دارد که در زیر بدان اشاره می‌کنیم:

 • سرعت بالای از بین بردن چربی‌های بدن
 • متغیر بودن طول موج و مناسب بودن برای تمام قسمت‌های بدن مانند غبغب
 • نیاز به بیهوشی نداشته و به صورت سرپایی در مطب انجام می‌شود.
 • نیاز به بستری ندارد
 • سوختگی، تورم و زخم ایجاد نمی‌کند و فقط کمی کبودی همراه دارد.
 • در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود برای مثال برای خروج هر ۱۰۰۰ سی سی چربی به ۱۰ دقیقه زمان نیاز است.
 • نتیجه عمل حداقل تا ۲ سال ماندگاری دارد.
 • چربی‌های عمقی و سطحی قابل برداشت است.
 • نیاز به رعایت رژیم غذایی خاصی نیست.
 • امکان شش تکه کردن شکم وجود دارد.
 • جلوگیری از افتادگی پوست بعد از لاغری با استفاده از امواج HIFU به صورتی که همزمان لیفت پوست را هم انجام می‌دهد.
 • دارای دسته ساده تر، برای شکل‌دهی دقیق‌تر توسط پزشک
 • بدون عوارض ثانویه – سروما یا بی نظمی
 • درد کمتر، خونریزی کمتر، تورم کمتر
 • بهبودی سریعتر
 • نتیجه یکنواخت و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست
لاغری شکم، پهـلو و سایر نقاط بدن توسط دستگاه اولترازد
لاغری شکم، پهـلو و سایر نقاط بدن توسط دستگاه اولترازد

روش استفاده از دستگاه اولترازد

در روش لاغری با دستگاه اولترازد، پس از بررسی شرایط کلی بیمار و انجام معاینه و آزمایشات لازم، بیمار را در یک محیط استریل بیهوش موضعی ‌می‌کنند. بیهوشی موضعی در این روش بیشتر با تزریق مایع تامی سنت صورت می‌گیرد. به این صورت که محلول بیهوشی رقیق به بافت چربی زیر جلدی وارد شده و  به طور ایمن و پیوسته نواحی وسیعی از بدن را بی حس می‌کند. داروی بیهوشی سلول‌های چربی، محلول آب‌نمک و اپی‌نفرین است.

پس از بیهوشی، ابتدا نقاطی که باید چربی در آنها حذف شود علامت‌گذاری شده و سپس فرایند حذف چربی از طریق امواج صوتی از طریق یک ژنراتور آغاز می‌شود. برای انجام این کار از یک لوله بسیار نازک به نام کانولا استفاده می‌شود. امواج فراصوت از طریق کانولا به چربی‌ها منتقل می‌شود. هنگامی که لوله کانولا در کنار سلول‌های چربی قرار گیرد، آن‌ها به‌سرعت ذوب می‌کند و به‌راحتی از طریق مکش چربی‌ها را خارج می‌کند.

در این روش معمولا پس از یک جلسه نتیجه به صورت مشهود قابل دید است، اما نتایج قطعی بعد از ۶ الی ۸ هفته مشخص می‌شود و بدن فرم جدید گرفته و ظاهر پوست سفت‌تر می‌شود. در این روش چربی تنفس نشده و امولسیون شده به طور مداوم توسط متابولیسم دفع می شود. و پروب اولترازد اثر حرارتی ایمن را در بدن ایجاد می کند. گرمای حرارتی ایمن، خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می دهد.

عوارض جانبی لاغری با اولترازد

لاغری با این دستگاه همانند روش‌های دیگر چنانچه به درستی و توسط یک پزشک متخصص انجام نشود، دارای عوارض زیر خواهد بود:

 

موردتوضیح
احساس درد در ناحیه مورد نظراین ممکن است به عنوان یک عارضه ناخوشایند تجربه شود.
التهاب و ورمممکن است ناحیه درمان به صورت التهابی و ورم داشته باشد.
کبودی و قرمزیممکن است در ناحیه مورد درمان کبودی و قرمزی ظاهر شود.
احساس تهوع و استفراغاحتمالاً احساس تهوع و گاهی استفراغ رخ می‌دهد.
جمع شدن مایع در زیر پوستممکن است مایع در ناحیه درمان جمع شود.
خروج مایع (آب) به مدت طولانیممکن است مایع به مدت طولانی از ناحیه درمان خارج شود.
از بین رفتن حساسیت در ناحیه درمانممکن است حساسیت در ناحیه درمان به مرور زمان کاهش یابد.
عدم تقارن در بخش‌های مختلفممکن است تقارن در نتایج درمان در بخش‌های مختلف ناحیه متفاوت باشد.

   > اگر میخواهید درباره لاغری بدون درد با دستگاه کربوکسی تراپی بیشتر بدانید ، در مقاله لاغری بدون درد دستگاه کربوکسی تراپی با ما همراه باشید.

ممنوعیت‌ استفاده از دستگاه لاغری اولترازد

چنانکه از چاقی و چربی زاید موضعی رنج می‌برید و قصد لاغری با استفاده از دستگاه اولترازد را دارید، ابتدا مطمئن شوید که این روش برای شما مناسب و بی‌خطر است. افراد زیر نباید از این روش لاغری استفاده کنند:

موردتوضیح
افراد دچار بیماری قلبی یا کبدیافرادی که به مشکلات قلبی یا کبدی مبتلا هستند.
مادران شیرده و باردارزنانی که در دوران شیرده‌ای یا بارداری هستند.
افراد مبتلا به دیابتافرادی که به بیماری دیابت رنج می‌برند.
بیماران مبتلا به صرعافرادی که دارای بیماری صرع هستند.
بیماران دیابتیافرادی که دچار دیابت هستند.
سیستم گردش خون ضعیفافرادی که دارای سیستم گردش خون ضعیفی هستند.
افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی عروقیبیمارانی که به بیماری‌های قلبی عروقی رنج می‌برند.
سرطان یا نارسایی اکتسابی ایمنیافراد مبتلا به سرطان یا نارسایی اکتسابی ایمنی.
زنان در دوران قاعدگیزنانی که در دوران قاعدگی هستند.
کسانی که سابقه عفونت یا نارسایی انعقادی خون دارند.افرادی که سابقه عفونت یا نارسایی انعقادی خون دارند.
استفاده طولانی‌مدت از داروهای ضد انعقاد مانند آسپرین، ووفولین یا هپارین.افرادی که برای مدت طولانی از داروهای ضد انعقاد استفاده می‌کنند.
اگر اسکار آکنه یا لکه‌هایی روی صورت وجود داشته باشد (مثلاً آفتاب‌سوختگی)، ممکن است لکه‌ها پس از جراحی تیره‌تر شوند.در صورت وجود اسکار آکنه یا لکه‌هایی در ناحیه درمان، ممکن است تغییرات در رنگ آن‌ها پس از جراحی رخ دهد.

 

مراقبت‌های بعد از استفاده از اولترازد

همانطور که گفته شد، لاغری با دستگاه اولترازد یک روش غیر تهاجمی است، اما بهتر است که حداقل ۱ ساعت استراحت کنید و از انجام فعالیت‌های سنگین به خصوص فعالیت‎هایی که فشار بر روی شکم و پهلو ایجاد می‌کند بپرهیزید. استفاده از گن‌های سفت و محکم مخصوص این عمل‌ها به مدت دو هفته الزامی است. به طور طبیعی بیمار پس از 1 هفته، می‌تواند به زندگی عادی برگردد اما به طور 100 درصد پس از 1 تا 2 ماه، بیماران حالت کاملا طبیعی پیدا می‌کنند و می‌توانن به روال روزمره خود برگردند.

لاغری موضعی با دستگاه اولترازد چگونه است؟

یکی از مزیت‌های لاغری با اولترازد لاغری موضعی با استفاده از تجهیزات مختلف این دستگاه است. به طور کلی باید گفت؛ دستگاه اولترازد بیشتر برای پیکر‌تراشی موضعی مناسب است و برای کاهش وزن شدید مناسب نیست. زیرا انرژی مافوق صوت مورد استفاده در حل چربی اولتراسونیک تنها می‌تواند مقدار خاصی از چربی را حل کند تا به جذابیت پیکر‌تراشی شکل بدن دست یابد.

 

دستگاه اولترازد ماسب برای پیکر‌تراشی

 برای مثال روش لیپو اسکالپچر در لاغری با دستگاه اولترازد می‌تواند بازو، ران، فیبر بالای شکم و پشت تا نواحی خاص مانند صورت، سیکس پک، ژنیکوماستی و اسمیدروز را با حداقل درد و به طور موثر لاغر کند. علاوه بر این، به لطف هندپیس قابل اتوکلاو که انرژی اولترازد مناسب و 4 نوع پروب تیتانیوم را تامین می‌کند، برنامه‌های کاربردی شامل بیمارانی با “نشانه‌های رایج لیپوپلاستی” از جمله چربی اضافی موضعی در شکم، باسن، ران‌های جانبی، پشت و سینه‌ها دارند را بدون خطر مورد درمان قرار دهند.

 

سوالات متداول ؟

چه کسانی کاندید مناسبی برای لاغری با دستگاه اولترازد هستند؟

دستگاه اولترا Z برای افرادی مناسب است که:

– دارای وضعیت سلامت عمومی خوب هستند و پوست قوی و قابل انعطاف دارند.

– چربی‌های مقاومی دارند که به رژیم و ورزش منظم پاسخ نمی‌دهند.

– دارای اضافه‌وزن اندک تا متوسط هستند و انتظارات واقع‌بینانه دارند.

– می‌دانند که این روش به عنوان راه حل کاهش وزن در نظر گرفته نمی‌شود. هدف از لاغری موضعی با دستگاه اولترا Z اصلاح فرم بدن و برداشتن چربی‌های مقاوم است؛ بنابراین با وجود لاغرتر به نظر رسیدن، باعث کاهش وزن چشمگیری نخواهد شود.

لاغری با دستگاه اولترازد برای چه مناطقی به خوبی پاسخ می‌دهد؟
 • صورت
 • گردن
 • بازوها
 • کمر
 • خط سینه‌بند
 • بخش بالایی و پایینی شکم
 • پهلوها
 • باسن
 • ران
 • زانو
 • ژینکوماستی
لاغری موضعی با دستگاه اولترا z در چند جلسه انجام می‌شود؟

وقتی نواحی مختلفی از بدن نیاز به درمان دارند، عمدتاً نیاز به دو جلسه یا حتی بیشتر برای لاغری با دستگاه اولترازد وجود دارد. همچنین، باید بین جلسات لاغری با دستگاه ULTRA Z حدود 3 تا 4 هفته فاصله باشد. برخی از افراد ممکن است برای دستیابی به نتایج مطلوب به یک جلسه درمان محدود نیاز داشته باشند.

لاغری با دستگاه اولترازد دائمی است؟

سلول‌های چربی که در روش لاغری موضعی با دستگاه اولترا Z حذف می‌شوند، به طور دائمی از بین می‌روند. با این وجود، افراد برای جلوگیری از بازگشت چربی‌ها به ناحیه تحت درمان، باید یک سبک زندگی سالم را در پیش بگیرند و از یک رژیم غذایی سالم و ورزش منظم بهره‌برند.

سخن پایانی

شرکت سروش طب مهرگان با افتخار امکان اجاره دستگاه اولترازد را به شما ارائه می‌دهد. این دستگاه یکی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های لاغری و بهبود ظاهر بدن است. اجاره دستگاه اولترازد به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به سرمایه‌گذاری‌های بزرگ و پرهزینه، از فواید آن بهره‌برید. از مزایای اجاره دستگاه اولترازد از ما می‌توان به هزینه مناسب، تجربه حرفه‌ای، پشتیبانی کامل و زمان‌بندی انعطاف‌پذیر اشاره کرد. این اجاره به شما این امکان را می‌دهد تا بهبود ظاهر بدن خود را با اطمینان و بدون نگرانی از هزینه‌های بزرگی که معمولاً با این نوع تکنولوژی‌ها همراه است، انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر و اجاره دستگاه، با ما تماس بگیرید.

 

4.2/5 - (11 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره سریع