اجاره دستگاه لیزر موهای زائد در تهران

اجاره دستگاه لیزر موهای زائد در تهران

اجاره دستگاه لیزر موهای زائد در تهران

همه افراد با رسیدن به بلوغ جنسی، بر روی پوست خود رشد موهای معمولی را تجربه می‌کنند. با گذشت زمان و برخی تغییرات هورمونی ممکن است موهای زائد خود را بیشتر روی پوست نشان دهند. دلایل مختلفی از جمله داشتن پوست شفاف و صاف، بازیابی اعتماد به نفس و موارد پزشکی باعث می‌شوند که افراد تصمیم به از بین بردن موهای زائد بگیرند. از سالیان دور تا به امروز روش‌ها و متدهای مختلفی را برای از بین بردن موهای زائد، پیشنهاد داده اند. در حال حاضر محبوب‌ترین روش از بین بردن موهای زائد استفاده از دستگاه لیزر است. در ادامه شما را با مزایا، معایب و دلایل اجاره دستگاه لیزر موهای زائد بیشتر آشنا خواهیم کرد.

سرفصل ها؛ آنچه که در این مقاله خواهید خواند

دستگاه لیزر موهای زائد چیست؟

دستگاه لیزر موهای زائد، با کمک از پالس‌های نور لیزر فولیکول‌های موهای زائد که در قسمت زیر پوست قرار دارند را هدف قرار داده، آن‌ها را از بین برده و از رشد مجدد آن‌ها جلوگیری می‌کند. در گذشته تنها افرادی که دارای پوست روشنی بودند می‌توانستند از دستگاه لیزر استفاده کنند، اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی امروزه افرادی که دارای پوست‌های تیره هستند نیز می‌توانند از انواع دستگاه‌های لیزر برای حذف موهای زائد خود استفاده کنند. 

دستگاه لیزر موهای زائد چیست؟
دستگاه لیزر موهای زائد چیست؟

انواع دستگاه‌های لیزر موهای زائد

دستگاه‌های لیزر موهای زائد متنوعی برای انجام این روش زیبایی و حذف موهای زائد وجود دارند. برخی از انواع این دستگاه‌ها به شرح زیر هستند:

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت Alexandrite

اگر قصد اجاره دستگاه لیزر موهای زائد را دارید پیشنهاد می‌کنیم، دستگاه الکساندرایت را اجاره یا خریداری کنید. کاربرد اصلی دستگاه لیزر الکساندرایت حذف دائمی موهای زائد بدن است، اما در کنار آن می‌توانید برای از بین بردن تاتو، واریس، رگ‌های عنکبوتی، لکه‌های ماه گرفتگی، پاک کردن تتو یا اختلالات رنگدانه که بر روی پوست ایجاد می‌شوند، نیز از این دستگاه استفاده کنید. 

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت Alexandrite​
دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت Alexandrite​

کار با این دستگاه بسیار آسان است، کافیست طول موج این دستگاه را بر روی ۷۵۵ نانومتر قرار داده و موهای زائد را حذف کنید. میزان انرژی که به فولیکول مو انتقال پیدا می‌کند، به اندازه‌ای هست که ریشه مو را از بین برده و از رشد مجدد آن جلوگیری کند. استفاده از این دستگاه بدون عوارض است و برای کسانی که به دنبال یک درمان بدون درد هستند، انتخاب ایده آل خواهد بود. همچنین به دلیل وجود سیستم خنک کننده یکپارچه نیازی به بی‌حسی ندارد.

پوست مناسب برای لیزر الکساندرایت

با اجاره دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت، می‌توانید موهای زائد در افرادی که پوست روشن و موهای زائد تیره دارند، به آسانی از بین ببرید. معمولاً افرادی که دارای موهای زائد خاکستری یا روشن هستند، همچنین افرادی که دارای پوست تیره هستند، نمی‌توانند از این دستگاه استفاده کنند. به طور کلی نوع پوست، رنگ پوست و تراکم موهای زائد در مدت زمان استفاده از دستگاه جهت حذف موهای زائد تاثیرگذار هستند. با انتخاب این دستگاه می‌توانید موهای زائد دست‎ها، پاها، پشت، صورت و ناحیه تناسلی را از بین ببرید.

   > اگر میخواهید در خصوص معرفی بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد در ایران​ بیشتر بدانید ، در مقاله معرفی بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد ​ با ما همراه باشید.

دستگاه لیزر موهای زائد دایود (Diode)

از دیگر فناوری‌هایی که در دستگاه لیزر موهای زائد استفاده می‌شود، فناوری دایود است. در این روش درمانی موهای زائد از بین رفته و دیگر رشد نخواهند کرد. کسانی که تحت درمان با این دستگاه قرار می‌گیرند کمترین ناراحتی را تجربه خواهند کرد. آنچه باعث شده است این دستگاه نسبت به سایر دستگاه‌ها متمایز شود، طول موج آن است، طول موج ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر به عمیق‌ترین قسمت پوست نفوذ پیدا کرده و ملانین موجود در پوست را جذب می‌کند. از این رو، از این دستگاه برای از بین بردن موهای زائد تمامی نواحی بدن از جمله شانه ها، دست‌ها، پاها، پشت، سینه، تمام صورت، زیر بغل، بیکینی و سایر نواحی بدن می‌توان استفاده کرد.

دستگاه لیزر موهای زائد دایود (Diode)
دستگاه لیزر موهای زائد دایود (Diode)

پوست مناسب برای لیزر دایود

با اجاره دستگاه لیزر موهای زائد دایود می‌توانید موهای زائد همه افراد با انواع پوست‌ها را برطرف کنید. این دستگاه لیزر توانسته است با فناوری دایود رضایت بسیاری از مراجعه کنندگان را جلب کند چرا که این دستگاه هم بر روی پوست‌های روشن و هم پوست‌های تیره قابل اجرا است. سرعت از بین بردن موهای زائد در این دستگاه بسیار بالا است و این موضوع باعث می‌شود درمان در مدت زمان کوتاهی به پایان برسد. تعداد جلسات استفاده از لیزر دایود به ضخامت و تراکم موی زائد، عمق فولیکول مو، نوع پوست و همچنین ابعاد سطح مورد نظر بر روی پوست بستگی دارد.

دستگاه لیزر موهای زائد ان دی یاگ (ND-YAG)

دستگاه لیزر موهای زائد با فناوری ان دی یاگ یکی از دستگاه‌های موثر جهت رفع موهای زائد بدن است. از موارد مهم خرید یا اجاره دستگاه لیزر موهای زائد ان دی یاگ این است که هنگام استفاده از این دستگاه بافت‌های اطراف مو و رگ‌های خونی دچار آسیب نمی‌شوند. مدت زمان یک جلسه و تعداد جلساتی که باید از دستگاه لیزر استفاده شود، به ابعاد قسمت‌هایی که باید لیزر شوند بستگی دارد. 


دستگاه لیزر موهای زائد ان دی یاگ (ND-YAG) ​

توجه داشته باشید تنها با یک جلسه نمی‌توانید موهای زائد را برای همیشه از بین ببرید. در جلسه اول که از لیزر درمانی استفاده می‌کنید، شاید حدود ۳۰ درصد از موهای زائد تحت تاثیر قرار می‌گیرند و مابقی موهای زائد در جلسات بعدی که می‌تواند ۶ تا ۸ هفته بعد باشد، از بین خواهند رفت. به طور کلی باید گفت تا زمانی که تمامی فولیکول‌های مو تحت لیزر قرار نگرفته اند، درمان به صورت تکمیل انجام نشده است.

پوست مناسب برای لیزر ان دی یاگ

طول موج این دستگاه ۱۰۶۴ نانومتر است و در نتیجه می‌تواند کمی پوست را تیره کند. بنابراین افرادی که دارای پوست تیره هستند، مورد مناسب‌تری برای استفاده از این دستگاه خواهند بود. افراد با پوست تیره‌تر معمولاً دارای موهای ضخیم‌تر و ریشه موی عمیق‌تری هستند و این دستگاه می‌تواند برای آن‌ها بهترین انتخاب باشد. علاوه بر حذف موهای زائد، برای حذف تتو، قارچ ناخن، لکه‌های پوستی، کک و مک نیز این دستگاه بسیار کاربردی است.

دستگاه لیزر موهای زائد نور پالس شدید (IPL)

از دیگر دستگاه‌های لیزر که برای کاهش و از بین بردن موهای زائد بدن استفاده می‌شود، IPL است. در کنار از بین بردن موهای زائد می‌توانید علائم پیری را نیز توسط این دستگاه کاهش دهید. روش درمانی این دستگاه نیز شبیه به لیزر درمانی است، با این تفاوت که در لیزر درمانی یک طول موج انرژی نور را انتقال می‌دهد اما در این دستگاه طول موج‌های متعددی منتقل می‌شوند. این تفاوت به این معنا است که این دستگاه می‌تواند ناحیه بزرگتری را تحت پوشش قرار دهد در نتیجه در مدت زمان کوتاه‌تری موهای زائد از بین می‌روند. 

دستگاه لیزر موهای زائد نور پالس شدید (IPL)
دستگاه لیزر موهای زائد نور پالس شدید (IPL)

طول موج این دستگاه ۸۱۰ نانومتر است و به راحتی با این میزان از طول موج، می‌توانید موهای زائد سطح وسیعی از پوست را در زمان کوتاهی حذف کنید. همچنین این دستگاه برای از بین بردن لکه‌های کک و مک، رگ‌های واریسی، آفتاب سوختگی، ماه گرفتگی و خال می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

پوست مناسب برای لیزر نور پالس شدید

با اجاره دستگاه لیزر موهای زائد نور پالس شدید تقریباً همه افراد می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند، اما افرادی که از رقیق کننده خون استفاده می‌کنند و خانم‌های باردار، توصیه می‌شود از این دستگاه جهت رفع موهای زائد استفاده نکنند. همچنین افرادی که بر روی پوست خود دارای زخم، آفتاب سوختگی یا آکنه هستند، نمی‌توانند از این دستگاه استفاده کنند. تاثیرپذیری این دستگاه بسیار زیاد است و افرادی که دارای پوست سفید یا قهوه‌ای روشن هستند می‌توانند نتایج بهتری دریافت کنند.

   > اگر میخواهید در خصوص معرفی بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد در ایران​ بیشتر بدانید ، در مقاله معرفی بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد ​ با ما همراه باشید.

دستگاه لیزر موهای زائد روبی (ruby)

از بهترین دستگاه لیزر موهای زائد که می‌توانید اجاره کنید، دستگاه لیزر موهای زائد روبی است. این دستگاه که دارای طول موج ۶۹۴ نانومتر است، توانسته با عملکرد مثبت خود موهای زائد را برای همیشه حذف کند. با توجه به اینکه طول موج‌های دستگاه کوتاه است، در نتیجه لیزر درمانی در سطوح کوچک انجام می‌شود که این موضوع تعداد جلسات درمان را بیشتر می‌کند. پس از اولین جلسه استفاده از این دستگاه، رشد مجدد موهای زائد بسیار نازک و کم پشت خواهد بود. اما به مرور زمان و طی جلسات بعدی به طور کامل موهای زائد حذف خواهند شد. در این دستگاه نیز سیستم خنک کننده تعبیه شده است و افراد به هنگام لیزر شدن، هیچ گونه درد، ناراحتی و سوزش را احساس نخواهند کرد.

خرید یا اجاره دستگاه لیزر موهای زائد؟

با توجه به فناوری‌هایی که در دستگاه‌های لیزر به کار رفته است، قیمت دستگاه لیزر موهای زائد بسیار بالا است. همچنین با توجه به این موضوع که هر دستگاه لیزر برای پوست‌های مخصوص قابلیت استفاده را دارند، مراکز ارائه خدمات لیزر باید انواع دستگاه‌ها را در اختیار داشته باشند تا بتوانند موهای زائد طیف وسیعی از انواع پوست‌ها را از بین ببرند. یکی از راهکارهای مقرون به صرفه، اجاره دستگاه لیزر موهای زائد است. بسیاری از مراکز فروش دستگاه‌های لیزر، انواع دستگاه‌ها را برای اجاره نیز ارائه می‌دهند. کافیست با مراجعه به مراکز معتبر دستگاه مورد نظر خود را با قیمت بسیار مناسب‌تر اجاره کنید.

دلایل اجاره دستگاه لیزر موهای زائد
دلایل اجاره دستگاه لیزر موهای زائد
ردیفدلیلتوضیحات
1صرفه جویی در هزینه‌هابا کمترین هزینه می‌توانید تعداد دستگاه‌های مرکز خود را افزایش داده و به مراجعه کنندگان بیشتری خدمات ارائه دهید.
2سرمایه کمتر برای راه اندازی مراکز جدیداجاره دستگاه به افرادی که قصد دارند مراکز لیزر درمانی راه اندازی کنند، امکان شروع فعالیت با سرمایه کمتر را فراهم می‌کند.
3پیشرفت تکنولوژیاجاره بهترین راهکار برای استفاده از آخرین مدل‌های دستگاه لیزر موهای زائد است.
4تعویض آسان دستگاهبا اجاره به راحتی می‌توانید در صورت ورود مدل جدید، دستگاه را تعویض کنید.
5تنوع در خدماتتعداد دستگاه‌ها به تنوع خدمات مراکز لیزر درمانی بسیار موثر است.
6انتخاب از میان ده‌ها مدلدر خرید دستگاه می‌توانید از میان ده‌ها مدل دستگاه مناسب‌تر را انتخاب کنید.

سخن پایانی

شرکت سروش طب مهرگان با افتخار خدمات اجاره دستگاه لیزر موهای زائد را به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد. دستگاه‌های ما از تکنولوژی‌های پیشرفته بهره می‌برند و با تضمین کیفیت و کارایی، مناسب برای مراکز زیبایی و کلینیک‌های پوست می‌باشند. خدمات اجاره شامل پشتیبانی فنی مداوم و تعمیرات به موقع به منظور اطمینان از بهره‌وری بیشتر از دستگاه می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت اجاره دستگاه لیزر موهای زائد، خوشحال می‌شویم که با واحد فروش و خدمات پس از فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (5 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره سریع