خرید دستگاه لیزر یا رنت دستگاه لیزر بدن

خرید دستگاه لیزر یا رنت دستگاه لیزر بدن

هنگامی که افراد یک کلینیک زیبایی را تاسیس می‌کنند، در قدم اول به وسایل و مواد باکیفیت نیاز دارند. با توجه به اینکه در بازار، انواع لیزرهای مختلف طراحی و ساخته شده‌‌اند، پس ممکن است خرید بهترین دستگاه برای صاحبان کلینیک مشکل باشد. در دنیای امروز علاوه بر اینکه قیمت دستگاه‌ها بالا است، هر روز نیز امکانات جدید به انواع دستگاه‌ها افزوده می‌شود. پس بیشتر افراد در این مواقع به فکر اجاره، به جای خرید این نوع دستگاه‌ها هستند. برای آشنایی با نحوه اجاره دستگاه لیزر به ادامه مطلب توجه نمایید.

اجاره انواع دستگاه لیزر بدن

هنگامی که صاحبان یک مرکز زیبایی به جای خرید تجهیزات و دستگاه لیزر، آن را اجاره می‌کنند، قسمت زیادی از هزینه‌های اولیه خود را کاهش پیدا می‌دهند. هنگام تاسیس یک کلینیک زیبایی، انتخاب مکان مناسب برای کار، تهیه مواد مورد نیاز، تهیه دستگاه‌ها و… به سرمایه بالایی را نیاز دارد. اما با استفاده از این روش می‌توان در مخارج صرفه جویی کرد.

با اجاره انواع دستگاه برای کلینیک زیبایی، می‌توانید مرکز زیبایی خود را پیشرفته‌تر و مجهزتر کنید. در این صورت افراد بیشتری را جذب کار خود خواهید کرد. هنگامی که به جای خرید دستگاه‌های گران قیمت، به فکر اجاره دستگاه لیزر هستید، هزینه‌های ناشی از نگهداری، فرسوده شدن، تعمیرات و… نیز بر عهده شما نخواهد بود و از این نظر نیز در مخارج کلینیک صرفه جویی می‌شود.

اجاره انواع دستگاه لیزر بدن

مزایای رنت انواع دستگاه لیزر

با خرید یا رنت دستگاه ، شاهد پیشرفت‌ها و صرفه جویی‌های بسیار زیادی در کلینیک خود خواهید بود. برخی از این مزایا عبارت است از:
 • در این مواقع افراد می‌توانند از امکانات شرکت اجاره دهنده بهره مند شوند.
 • در صورت اجاره ، نیاز به صدور گواهینامه نخواهد بود. در این صورت زمان زیادی را برای صدور گواهینامه نیاز ندارید.
 • هنگام رنت ، لازم نیست مدت زمان زیادی را برای خرید بهترین دستگاه‌ها سپری کنید.
 • در صورت بروز مشکل، تعمیر دستگاه بر عهده شرکت اجاره دهنده است. در این مواقع آن‌ها در کمترین زمان، یک دستگاه دیگر را به عنوان جایگزین به شما تحویل می‌دهند.
 • سرمایه‌های لازم برای شروع کار کاهش می‌یابد.
 • در صورتی که دستگاه فرسوده شود، بر عهده مصرف کننده نخواهد بود. پس افراد بدون نگرانی می‌توانند از دستگاه‌ها استفاده کنند.
 • هزینه رنت دستگاه لیزر بدن، نسبت به خرید دستگاه کمتر است.

معایب اجاره دستگاه لیزر

اجاره این مدل دستگاه‌ها، علاوه بر مزایای بسیار زیادی که دارد، معایبی نیز خواهد داشت. برخی از این معایب عبارت است از:

 

 • سود روزانه کلینیک کاهش پیدا می‌کند، زیرا در این مواقع باید قسمتی از سود را برای اجاره دستگاه پرداخت کرد.
 • این نوع دستگاه‌ها با توجه به اینکه زیاد جا به جا می‌شوند، طول عمر کمتری نسبت به دستگاه‌های دیگر دارند.
 • ممکن است قبل از راه اندازی دستگاه دارای مشکل فنی باشد، یا تنظیمات آن دچار تغییرات شده باشد.
 • با توجه به اینکه این مدل دستگاه‌ها توسط افراد زیادی استفاده شده‌‌اند، پس ممکن است کیفیت دستگاه کاهش پیدا کرده باشد.
معایب اجاره دستگاه لیزر

شرایط رنت دستگاه لیزر

اجاره این نوع دستگاه‌های لیزر، شرایطی دارد که باید توسط مصرف کننده و مالک دستگاه رعایت شود. برخی از این شرایط عبارت است از:

 • دستگاه‌های مورد نیاز، برای مدت زمان معین اجاره داده می‌شوند.
 • مصرف کنندگان باید آموزش‌های لازم برای کار با دستگاه را به صورت رایگان طی کنند.
 • درآمد‌های حاصل از دستگاه‌ها به صورت درصدی از قبل مشخص خواهد شد. این موضوع باید در قرارداد مابین افراد ذکر شود.
 • هنگام اجاره دستگاه، باید یک قرارداد بین مصرف کننده و شرکت نوشته شود.
 • تمام هزینه‌های منتقل کردن دستگاه به مراکز درمانی را شرکت اجاره دهنده پرداخت می‌کند.
 • مراکز درمانی می‌توانند همزمان چند مدل دستگاه را اجاره کنند و از آن‌ها استفاده نمایند.

هزینه اجاره دستگاه لیزر بدن

با توجه به اینکه قیمت انواع دستگاه‌های لیزر بالا است و هر روز کارایی‌های جدیدی به دستگاه‌ها افزوده می‌شود، پس اجاره دستگاه مقرون به صرفه‌تر خواهد بود. هزینه اجاره دستگاه لیزر نسبت به کارایی‌هایی که در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد، بسیار مناسب است. با توجه به مدل دستگاه، کارایی‌های آن، قوانین شرکت اجاره دهنده و… هزینه‌های اجاره نیز متفاوت خواهد بود. امروزه انواع شرکت‌های مختلف دستگاه‌های خود را به مصرف کنندگان در سراسر کشور اجاره می‌دهند. به همین دلیل می‌توانید انواع مدل دستگاه‌های مورد نیاز خود را اجاره کنید.

هزینه اجاره دستگاه لیزر بدن

خرید دستگاه لیزر بدن

قبل از خرید انواع مدل دستگاه‌های لیزر، بهتر است ابتدا به احتیاجات خود و کاربردهای دستگاه فکر کنید. بهترین مدل دستگاه را متناسب با نیاز خود خریداری کنید، تا بعد از مصرف با هیچ گونه مشکلی مواجه نشوید. اما با توجه به اینکه هزینه خرید دستگاه لیزر بدن بسیار بالا است، افراد بیشتر به فکر رنت خواهند بود.

خرید دستگاه‌های دست دوم یا اجاره دستگاه‌ها می‌تواند یک روش پیشنهادی برای کلینیک‌های زیبایی باشد. امروزه انواع دستگاه‌های مختلف طراحی و ساخته شده‌‌اند اما افراد باید با توجه به نیاز مراجعان خود، دستگاه مورد نیاز را خریداری کنند.

دستگاه لیزر را چگونه اجاره کنیم؟

شما برای اجاره دستگاه، می‌توانید به شرکت‌ها و آژانس‌هایی که دستگاه‌های تولیدی خود را اجاره می‌دهند، مراجعه نمایید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و برنامه‌های مختلف، می‌توان دستگاه‌های لیزر را از سایت‌ها و برنامه‌های مختلف نیز اجاره کرد. هر یک از صاحبان کلینیک‌ها می‌توانند به سایت‌های معتبر مراجعه کنند و با توجه به احتیاجات خود بهترین دستگاه را سفارش دهند.

باید توجه کنید که هنگام اجاره دستگاه‌ها حتما قرارداد را مطالعه نمایید تا بعد از استفاده از دستگاه با مشکل مواجه نشوید. هر فردی در سراسر ایران به راحتی می‌تواند دستگاه‌های لیزر را اجاره کند و مسیر پیشرفت کلینک خود را هموارتر کند.

دستگاه لیزر را چگونه اجاره کنیم؟

هزینه‌های لازم برای اجاره انواع دستگاه‌های لیزر

اگر شما نیز به جای خرید به فکر اجاره انواع دستگاه لیزر هستید، معمولا هزینه‌های کمتری لازم خواهید داشت. اما باید توجه کنید که به صورت ماهانه باید درصدی از سود خود را به شرکت پرداخت نمایید. هر یک از صاحبان کلینیک‌ها می‌توانند با اضافه کردن انواع دستگاه‌های لیزر به کلینیک درمانی خود، سود فراوانی را به دست بیاورند. در کل سرمایه‌های لازم و قیمت اجاره دستگاه لیزر، به نوع دستگاه بستگی خواهد داشت.

مسئولیت هر یک از طرفین قرارداد اجاره دستگاه

با استفاده از یک نوع قرارداد توافقی، مالک دستگاه بر اساس شرایط خاص دستگاه خود را برای مدت زمان مشخص در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد. قراردادی که بین مالک و مصرف کننده وجود دارد، نوعی قرارداد حقوقی محسوب می‌شود. در صورت اجاره دستگاه لیزر، مصرف کننده ملزم به پرداخت اجاره است و مالک هم باید در مدت زمان مشخص دستگاه را در اختیار مصرف کننده قرار دهد. با توجه به این قرارداد هر دو طرف باید بر اساس شرایط عمل کنند. اگر هر یک از افراد، طبق قرارداد شرایط را رعایت نکنند، فرد دیگر می‌تواند به صورت قانونی از آن شکایت کند.

مسئولیت هر یک از طرفین قرارداد اجاره دستگاه های لیزر

 باید به این نکته توجه نمود که هنگام اجاره انواع دستگاه‌های لیزر، آن را بررسی کنید و تمام مشخصات و عیب‌های دستگاه را در قرارداد خود وارد کنید. این کار باعث می‌شود هنگام بازگشت دستگاه به مالک، با مشکلات مواجه نشوید. در کل در صورتی که دستگاه دچار اختلال شود، مالک دستگاه باید آن را برطرف کند. اما هر فردی پیش از رنت باید دقت داشته باشد که مالک دستگاه، در قرارداد خود، چه شرایطی را برای تعمیر و نگهداری دستگاه مشخص کرده است.

در صورت خرابی دستگاه لیزر چه باید کرد؟

در ابتدا باید توجه نمود که هنگام اجاره انواع دستگاه‌های لیزر، آن را بررسی کنید و تمام مشخصات و عیب‌های آن را در قرارداد خود وارد کنید. این کار باعث می‌شود هنگام بازگشت دستگاه به مالک، با مشکلات مواجه نشوید. در کل در صورتی که دستگاه دچار اختلال شود، مالک باید آن را برطرف کند. اما هر فردی پیش از رنت باید دقت داشته باشد که مالک دستگاه، در قرارداد خود، چه شرایطی را برای تعمیر و نگهداری دستگاه مشخص کرده است.

سخن پایانی

هر فردی چه به فکر خرید دستگاه لیزر باشد و چه به فکر اجاره آن، باید هزینه‌هایی را برای این کار در نظر بگیرد. معمولا هنگام تاسیس یک مرکز درمانی، به دستگاه‌های لیزر باکیفیت نیاز دارید. با توجه به اینکه امروزه مدل‌های جدید و متنوعی تولید می‌شوند که هر کدام کارایی متفاوت دارند، پس خرید تمامی دستگاه‌ها برای کلینیک خود فکر خوبی نیست. اما با اجاره دستگاه لیزر می‌توانید انواع دستگاه‌های مورد نیاز خود را برای مرکز درمانی تهیه کنید و در مقابل هزینه‌های کمتری را پرداخت کنید. این نوع روش در بین مردم بسیار محبوب شده است و مردم به جای هزینه‌های بالا ترجیح می‌دهند که دستگاه را اجاره کنند و سود بیشتری را کسب نمایند.

5/5 - (22 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره سریع