Selling & renting beauty laser devices

فروش و اجاره دستگاه های لیزر زیبایی

فروش و اجاره دستگاه های لیزر زیبایی به‌صورت گسترده در سطح کشور صورت می‌گیرد. اما همواره یکی از مهمترین دغدغه‌های متقاضیان خرید و اجاره این قبیل دستگاه‌ها این است که کدام یک از دو روش فوق برای بهره‌مندی از مزیت‌های آن‌ها بهتر است. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که در انتخاب خرید یا اجاره دستگاه لیزر موهای زائد دچار تردید بوده و نمی‌توانند قاطعانه تصمیم‌گیری کنید پیشنهاد می‌دهیم با مشاوره از ما بهترین تصیمیم را بگیرید.

ezgif-1-b86e14d883
[uwac_agent id="مشاوره_فروش_دستگاه_ها_4"]

فروش دستگاه لیزر های لیزر زیبایی

همانطور که گفتیم در حال حاضر دستگاه های لیزر زیبایی در انواع و اقسام مختلف وجود دارد. معمولاً آن دسته از عزیزانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند. همواره به دنبال گزینه‌هایی هستند که به واسطه آن‌ها بتوانند بهینه‌ترین خدمت را به مراجعین خود عرضه کنند. از این رو اغلب به دنبال دستگاه‌های هستند که از فناوری به‌روزتری برخوردار بوده و عملکرد قابل قبولی دارند. مسلمان دستگاهی با چنین شرایطی قیمت بیشتری دارند.

نکته بسیار مهم خرید بهترین دستگاه های لیزر زیبایی

منتهی یک نکته بسیار مهم در این باره وجود دارد و آن نکته مهم شامل این است خرید بهترین دستگاه های لیزر زیبایی از بهترین و معتبرترین مرکز فروش صورت بگیرد. زیرا در غیر این صورت احتمال خرید دستگاه بی‌کیفیت و فاقد کارایی مطلوب، به‌عنوان دستگاه با کیفیت بسیار بالا می رود.

Rental of beauty lasers

اجاره دستگاه لیزر های لیزر زیبایی

دستگاه لیزر های لیزر زیبایی و دیگر ابزارآلاتی که در مراکز تخصصی زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرند همواره دارای قیمت‌های بالایی هستند. همین عامل شرایط را برای آن دسته از عزیزانی که توان مالی برای خرید این ابزار آلات ندارند سخت کرده است.

از این رو عدم تمکن مالی آنها را در شرایطی قرار می‌دهد که امکان دستیابی به ابزارالات به‌روز و مدرن  برایشان محدود می‌‌شود. همین عامل سبب کاهش کیفیت خدمت‌رسانی و قدرت رقابت با سایر مراکز زیبایی می‌گردد. 

خبر خوب و خوشایندی که ما می‌توانیم به این قبیل افراد بدهیم این است که خوشبختانه برخی از مراکز در کنار فروش شرایط را برای اجاره دستگاه های لیزر زیبایی نیز فراهم ساخته‌اند. به این ترتیب کسانی که وسع مالی کافی برای خرید محصول مورد نظر خود را ندارند می‌توانند به این مراکز مراجعه کرده و از طریق اجاره‌ آن کیفیت خدمات رسانی خود را بهینه کنند.

اجاره دستگاه های لیزر زیبایی

دستگاه لیزر های لیزر زیبایی قابل اجاره

دستگاه Hifu-Vmax

دستگاه هایفو Hifu-Vmax

به بهبود چین و چروک، خاصیت ارتجاعی پوست و ظاهر خطوط و تشکیل کلاژن کمک می کند

Co2_Fractional_Edje-one_01

لیزرCO2 فرکشنال اج وان Edge one – Fractional

دستگاه لیزر CO2 اج وان با استفاده تکنیک فرکشنال و نیز با تحریک تولید مجدد کلاژن با استفاده از تاثیر تخریب حرارتی، قادر به درمان کلیه مشکلات پوستی است.

دستگاه-لیزر-Alexandrite-Noblex

دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس Alexandrite-Noblex

لیزر 755 نانومتری نوبلکس یکی از سریع ترین و بدون دردترین سیستم های رفع موهای زائد در بازار است.

Carboxy Therapy دستگاه

کربوکسی تراپی Carboxy Therapy

به معنی تزریق گاز کربن دی اکسید به زیر پوست میباشدکه در این فرآیند اکسیژن متصل به هموگولوبین در بافت، از آن جدا شده و گاز کربن دی اکسید به هموگلوبین اتصال می یابد

دستگاه-Liposuction-Ultra-Z

دستگاه اولترازد Liposuction Ultra-Z

چربی ها را بدون آسیب های دیگر بافتی امولسیون می کند. درد کمتر، خونریزی کمتر و تورم کمتر، بی حسی موضعی، بهبودی سریع و جراحی ایمن را ممکن می کند.

Q-swichlaser-wontec دستگاه

دستگاه کیوسوئیچ Q-swich laser

درمان قدرتمند، پایدار و قابل اعتمادی را برای طیف گسترده ای از نشانه های پزشکی و زیبایی ارائه می دهد.

مشاوره سریع